KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188052
nr 1418 8052
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Svarta lådan". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 36x52
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
måndag 13 september 2021
kl 19:04:48